KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Intensywna sobota, nowe twarze - 5. kolejka PLE.GG Valorant Nations Circuit

O ile tydzień temu mieliśmy szansę oglądać zaledwie trzy spotkania w ramach PLE.GG VALORANT Nations Circuit, o tyle tym razem weekend zapowiada się niesamowicie intensywnie. Przed nami aż pięć emocjonujących potyczek!
Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
PLEGG Valorant Nations Circuit Polska Liga Esportowa / PLE.GG Valorant Nations Circuit

Tym razem oczekiwanie na valorantowe wojaże skrócimy o kilka godzin. W sobotę punktualnie o 15:00 na serwerze spotkają się wszak reprezentanci Sampi oraz eSuba. Zaległe czeskie derby powinny bez cienia wątpliwości stanąć pod znakiem naprawdę solidnego poziomu sportowego, więc możemy jedynie zacierać rączki!

Nieco później na placu boju pojawi się za to Illuminar Gaming, które celować będzie w trzecie zwycięstwo z rzędu. Po drugiej stronie barykady staną za to nowi reprezentanci XPG Invicta, którzy zastąpią skład dowodzony przez Kamila “krytyqa” Dudka. FriX i spółka nie będą mieli łatwego zadania, ale nie można wykluczyć, że w swoim debiucie uda się pozytywnie zaskoczyć.

Po kilku godzinach przerwy w wir walki ponownie rzuci się eSuba, która stanie w szranki z Creative AVEZ. Polski zespół nadal wypatruje swojego pierwszego zwycięstwa, które byłoby dla nich zbawienne w kontekście ewentualnej walki o awans do fazy pucharowej PLE.GG VALORANT Nations Circuit.

Niedziela rozpocznie się z kolei od hitu kolejki pomiędzy HEET oraz Sampi. Węgrzy i Czesi to na ten moment bezpośredni sąsiedzi w tabeli, a wynik spotkania będzie niezwykle ważny w kontekście wyścigu za MAD DOG’S PACT, które od pierwszego dnia zmagań utrzymuje się na fotelu lidera.
Piątka dowodzona przez Piotra “YouBreaka” Chodołę będzie zresztą faworytem również w starciu z Nexus Gaming. Zawodnicy z Rumunii wyprzedzają w tabeli jedynie Creative AVEZ, a dodatkowo tydzień temu kapitan Nexus nie ukrywał, że formacja stara się dopiero przystosować do nowego systemu, w którym drużyna nie ma szóstego gracza.

Więcej informacji na stronie PLE.GG, a wszystkie mecze ligi Valoranta można obejrzeć na kanale twitch.tv/ple_gg lub w telewizji WP Pilot.

Poniżej aktualna tabela ligi:

PLE.GG Valorant Nations Circuit PLE.GG Valorant Nations Circuit

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×