KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czwarty sezon PEC startuje: duże zmiany i znane twarze

Przed nami czwarty sezon Polish Esport Cup, który rozpocznie się już 13 października i potrwa aż do 14 listopada. Gracze mogą konkurować w dwóch dyscyplinach: Counter Strike’u i Rainbow Six Siege!

AB
Czwarty sezon PEC startuje: duże zmiany i znane twarze! Materiały prasowe / Czwarty sezon PEC startuje: duże zmiany i znane twarze!

Zmiany w czwartym sezonie PEC

W czwartym sezonie Polish Esport Cup rywalizacja będzie się odbywała w dwóch tytułach, czyli CS:GO i R6S. Gracze mogą się już rejestrować do wydarzenia poprzez stronę naszego partnera (link do zapisów znajdziesz na dole). Nie zwlekajcie jednak z tym, bowiem liczba miejsc jest ograniczona, a nagrody bardzo atrakcyjne. Zawodnicy w CS:GO będą mogli porozmawiać z legendami polskiej sceny esportowej, a także zgarnąć nagrody pieniężne. Zmiany dotknęły też system w Rainbow Six Siege, ale do tego jeszcze wrócimy.

Atrakcyjne nagrody dla najlepszych

Atrakcyjne nagrody dla najlepszych Atrakcyjne nagrody dla najlepszych

Przedstawmy najpierw pulę nagród obu w grach, bowiem ta jest bardzo ciekawa. W przypadku CS:GO wygląda tak:

1. miejsce: 15.000 zł
2. miejsce: 5.000 zł
3. miejsce: 1.000 zł
4. miejsce: 1.000 zł

Z kolei w Rainbow Six Siege została podzielona w ten sposób:

1. miejsce: 10.000 zł
2. miejsce: 2.000 zł
3. miejsce: 1.000 zł
4. miejsce: 1.000 zł

W przypadku R6S warto jeszcze wspomnieć, że tym razem będziemy mieli do czynienia z systemem ligowym, więc gracze będą mogli się wykazać. Dla fanów z kolei mamy przygotowany szereg nagród, które będą dostępne dla najbardziej aktywnych kibiców. Szczegóły oraz rzeczy, jakie można zgarnąć, poznacie już wkrótce!

Link do rejestracji: https://www.sferis.pl/POLISH-ESPORT-CUP

Znane persony mentorami dla młodych graczy

W tym sezonie najlepsi zawodnicy Polish Esport Cup będą mogli dowiedzieć się czegoś od znanych legend ze świata polskiego esportu. Oprócz nagrody pieniężnej topowe drużyny zyskają więc też sporo wiedzy. Więcej informacji na temat naszego programu mentoringu zostanie udostępnione już wkrótce.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×