MOUZ NXT z polską flagą na HLTV. Do drużyny dołączył snajper, Miłosz "mhL" Knasiak

MOUZ NXT uzyskało na HLTV polską flagę, ponieważ do zespołu dołączył Miłosz "mhL" Knasiak. Snajper zastąpi Adama "torzsi'ego" Torzsasa, który został przeniesiony do głównego składu.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Miłosz 'mhL' Knasiak Materiały prasowe / Na zdjęciu: Miłosz 'mhL' Knasiak
Od wtorku na HLTV pojawiła się flaga Polski przy drużynie MOUZ NXT. Akademia niemieckiej organizacji ściągnęła w miejsce Adama "torzsi'ego" Torzsasa przeniesionego do głównego składu Miłosza "mhL'a" Knasiaka.

Polak ostatnie lata spędził w x-kom AGO, do którego wrócił po przerwie spowodowanej maturą. Z racji, że 19-letni snajper uważany jest za wschodzącą gwiazdę kwestią czasu był jego transfer zagranicę.

W akademii MOUZ Polak spotka się z dwójką rodaków, Kamilem "siuhy'm" Szkaradkiem oraz Hubertem "szejn'em" Światłym. Ponadto w drużynie występują Niemiec, Jon "JDC" de Castro i Izraelczyk, Dorian "xertioN" Berman.

Za 19-latkiem już pierwszy mecz w turnieju WePlay Academy League. MOUZ NXT wygrało obie mapy, jedną do 9 i drugą 12. Pierwszego ace'a w nowych barwach ustrzelił mhL, gromadząc do tego w całym spotkaniu 44 zabójstwa.

Przeczytaj także:
Rok w esporcie. Podsumowanie 2021
Powrót do kraju potwierdzony. 00 Nation zakontraktowało coldzerę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Messi na parkiecie? Nie porywa
Czy MOUZ NXT ponownie wygra WePlay Academy League?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×