Akademia MOUZ procentuje. Snajper przeniesiony do głównego zestawienia

MOUZ ogłosiło, że występujący w akademii Adam "torzsi" Torzsas został przeniesiony do głównego składu w miejsce Frederika "acoR'a" Gyldstranda. Węgier wykazywał spory potencjał i po sześciu miesiącach uzupełnił zestawienie niemieckiej organizacji.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
zawodnicy niemieckiej organizacji MOUZ podczas europejskiego Minora Twitter / StarLadder CS:GO / Na zdjęciu: zawodnicy niemieckiej organizacji MOUZ podczas europejskiego Minora
Po słabym roku w wykonaniu Frederika "acor'a" Gyldstranda w składzie MOUZ doszło do zmiany. Duńczyk został odsunięty na ławkę rezerwowych, a w jego miejsce przeniesiony z akademii został Adam "torzsi" Torzsas.

Węgierski snajper spędził sześć miesięcy w MOUZ NXT, wygrywając dwa razy z rzędu rozgrywki WePlay Academy League. Jego średnia zabójstw na rundę podczas pobytu w akademii wynosiła 1,24.

Wciąż niewiadomą pozostaje, kto uzupełni zestawienie MOUZ, z którym pożegnała się już gwiazda - Estończyk Robin "ropz" Kool.

Na ławce wciąż pozostaje Chris "chrisJ" de Jong, ale nic nie wskazuje na to, żeby miał on powrócić do gry, szczególnie, że niemiecka organizacja ma już snajpera. Możliwe, że międzynarodowy skład uzupełni powracający do CS:GO  Nathan "NBK-" Schmitt.

Przeczytaj także:
Rok w esporcie. Podsumowanie 2021
Polska Liga Esportowa 2022. Plany na nowy sezon rozgrywek zawodowego esportu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szalony trening Pudzianowskiego. "Gorąco było dziś, -10°C"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×