Rozstanie Jaysona "Kyojin'a" Nguyena Vana z Team Vitality szybciej niż się spodziewano?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  Na zdjęciu: Jayson 'Kyojin' Nguyen Van / Stephanie Lindgren
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Jayson 'Kyojin' Nguyen Van / Stephanie Lindgren
zdjęcie autora artykułu

Po zmianach w Team Vitality na ławkę z możliwością szukania nowego otoczenia przeniesiony został Jayson "Kyojin" Nguyen Van. Rozstanie z francuską organizacją może być szybsze niż się spodziewano.

Jayson "Kyojin" Nguyen Van po zmianach w Team Vitality wylądował na ławce rezerwowych i otrzymał możliwość rozglądania się za ofertami w celu zmiany barw. Odsunięcie od składu spowodowane jest ściągnięciem do drużyny CS:GO duńskiego trio z Astralis.

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera Guillaume "neL" Canelo jego transfer do LDLC jest praktycznie przesądzony. Oprócz niego do drużyny dołączyć ma Jordan "Python" Munck-Foehrle występujący dotychczas w Unicorns of Love.

Z francuskim składem pożegnać się mają Lambert "Lambert" Prigent oraz Christophe "SIXER" Xia. Decyzja o zmianach nie była spodziewana, bowiem organizacja przymierzała się do przyjęcia pod swoje skrzydła zawodników DBL Poney.

Problemem w osiągnięciu porozumienia przez obie strony były warunki finansowe graczy, którzy po sukcesach znacznie podnieśli swoje oczekiwania. Mimo, że transakcja nie doszła do skutku zawodnicy mają już prowadzić negocjacje z inną organizacją.

Przeczytaj także: Legenda MOUZ odchodzi. Po ponad ośmiu latach Chris "chrisJ" de Jong opuszcza niemiecką organizację Ranking HLTV najlepszych graczy CS:GO 2021 roku: 18. ropz

ZOBACZ WIDEO: 17-latek stracił rękę. To, co zrobił, zszokowało cały świat

Źródło artykułu: