Ogromne zmiany w AGO. Organizacja żegna się z dotychczasowym CEO!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: Maciej Opielski (po lewej)
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: Maciej Opielski (po lewej)
zdjęcie autora artykułu

Do sporych zmian dochodzi obecnie w AGO Esport. Polska organizacja pożegnała właśnie dotychczasowego CEO, Macieja Opielskiego.

W tym artykule dowiesz się o:

Roszady kadrowe w polskich organizacjach esportowych zdarzają się często. Zawodnicy, trenerzy czy menadżerowie często zmieniają barwy klubowe, ale na wyższym szczeblu wygląda to już nieco inaczej. W jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich organizacji, AGO Esport, dochodzi właśnie do dużych zmian. Po pięciu latach pełnienia funkcji CEO z drużyną żegna się Maciej Opielski.

Tak znacząca zmiana z pewnością zaowocuje zmianą podejścia organizacji do ruchów na scenie esportowej i filozofii dalszego rozwoju. W ostatnich latach AGO stawiało na rozwój młodych zawodników poprzez łączenie ich z doświadczonymi weteranami, takimi jak Damian Damian "Furlan" Kisłowski czy Michał "Snatchie" Rudzki. Warto pamiętać, że niedawno Gniazdo opuścił też Michał "Minirox" Michałków, zasłużony dla Jastrzębi trener, co dla warszawskiej organizacji oznacza absolutnie świeże rozdanie.

W jakim kierunku pójdzie AGO, co z dywizją CS:GO i nowym, LoL-owym projektem jakim jest Alior Bank Team? O tym przekonamy się w najbliższych miesiącach, wraz z pierwszymi ruchami Jastrzębi pod nowym kierownictwem. Jak na razie organizacja dała znać, że na stanowisko Wiceprezesa Zarządu spółki został desygnowany Arkadiusz Madeński (do tej pory drugi trener i menadżer dywizji CS:GO), a pozycję Executive Managera pełnić będzie Paweł Smaroń.

Przeczytaj także: G2 ponownie najlepsze w LEC!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szałowa kreacja Sereny Williams. Fani zachwyceni

Źródło artykułu: WP SportoweFakty