"Poszedł Piotrek po swoje". Zobacz wyrównującą bramkę Zielińskiego [WIDEO]

Strata bramki pobudziła reprezentantów Polski do większej walki. Biało-Czerwoni przeprowadzili udaną akcję w 34. minucie, wykorzystali błędy rywali, a do siatki trafił Piotr Zieliński, doprowadzając do wyrównania w towarzyskim starciu z Islandią.

Mateusz Kozanecki
Bramka Piotra Zielińskiego na 1:1 Twitter / TVP Sport / Bramka Piotra Zielińskiego na 1:1
Od samego początku meczu Polacy próbowali atakować Islandczyków, ale niewiele z tego wychodziło. Biało-Czerwoni raczej nie zagrażali bramce rywali.

W 24. minucie to goście niespodziewanie wyszli na prowadzenie - po dograniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Alberta Gudmundssona, a ten z bliska strzelił na 1:0. Wydawało się, że był na spalonym, ale analiza VAR rozwiała wątpliwości.

Polacy zaczęli się zbierać po ciosie zadanym przez rywali. W końcu rozegrali szybszą akcję. Wykorzystali dwa błędy rywali, podanie otrzymał Piotr Zieliński, który następnie z niespełna dziesięciu metrów pewnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Niedługo później szansę na wyprowadzednie Biało-Czerwonych na prowadzenie miał Jakub Moder, ale źle trafił w piłkę i w efekcie zaliczył pudło. Do przerwy wynik już się nie zmienił.

Reprezentacja Polski
Reprezentacja Islandii
2:2 Zakończony

Relacja Live

Zaskakujące słowa Tomasza Hajty: "Może czas najwyższy pokusić się o jakiś medal?"
Kolejny rekord! Lewandowski zdetronizował Deynę!

Czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy na Euro 2020?