Co tam się wydarzyło?! Widzowie nie zobaczyli pierwszego gola Polaków na Euro 2020!

Doskonale dla reprezentacji Polski rozpoczęła się druga połowa meczu ze Słowacją. Już w pierwszej akcji gola zdobył Karol Linetty. Nie wszyscy jednak widzieli tę akcję.

Krzysztof Kaczmarczyk
radość piłkarzy reprezentacji Polski Getty Images / Gonzalo Arroyo - UEFA/UEFA / Na zdjęciu: radość piłkarzy reprezentacji Polski
Wielka wpadka! Fani, którzy mecz Polska - Słowacja zdecydowali się oglądać na internetowej stronie sport.tvp.pl, mogą być wściekli.

Po pierwszej połowie Biało-Czerwoni przegrywali 0:1, ale na drugie 45 minut wyszli z wielkim animuszem, a straty zdołali odrobić tuż po wznowieniu gry.

"Jest 1:1 w 33 sekundzie drugiej połowy!" - krzyczał komentujący w TVP mecz Mateusz Borek. Mateusz Klich zagrał do Macieja Rybusa, ten odegrał do Karol Linettego, a ten ostatni skierował piłkę do bramki rywala.

W internetowym serwisie sport.tvp.pl tej akcji fani jednak nie zobaczyli! Transmisja ruszyła bowiem dopiero w 48. minucie, zatem dwie minuty po tym, jak Polacy doprowadzili do remisu!

Później mecz nie toczył się już jednak po myśli podopiecznych Paulo Sousy. W 62. minucie czerwoną kartką (w konsekwencji drugiej żółtej) ukarany został Grzegorz Krychowiak, a w 69. minucie Słowaków na prowadzenie wyprowadził Milan Skriniar.