Euro 2020. Wielka awantura w samej końcówce. Zobacz skrót meczu Turcja - Walia (WIDEO)

W meczu Turcja - Walia dużo się działo. Emocje sięgnęły zenitu w ostatnich minutach. Sędzia musiał pokazać aż cztery żółte kartki, aby opanować sytuację.

Robert Czykiel
mecz Turcja - Walia YouTube / Na zdjęciu: mecz Turcja - Walia
Za nami kolejne spotkanie drużyn, które nie zaliczają się do najsilniejszych uczestników Euro 2020. Nikt jednak nie powinien narzekać na brak emocji w meczu Turcja - Walia. Były zaskakujące pudła, dwie bramki, zmarnowany rzut karny, a nawet awantura!

Bardzo nerwowo było w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Burak Yilmaz sfaulował przeciwnika, a to zdenerwowało Walijczyków. Gracze obu drużyn zaczęli się przepychać i ostatecznie skończyło się aż czterema żółtymi kartkami.

To wszystko działo się przy wyniku 1:0 dla Walii. W pierwszej połowie gola strzelił Aaron Ramsey po świetnej asyście Garetha Bale'a. Gwiazdor Realu Madryt potem w spektakularny sposób zmarnował rzut karny.

Turcy ostatecznie przegrali 0:2. W samej końcówce znów ciężar gry wziął na siebie Bale. To on dograł do Connora Robertsa, który dopełnił formalności. Dzięki temu Walia jest już bliska awansu do fazy pucharowej.