Polska miss Euro bryluje w Sewilli i pokazuje mężczyznom, jak otwierać butelkę coli

Marta Barczok wszystkich zaskoczyła krótkim filmem na Instagramie. W ten sposób nawiązała do ostatnich akcji z Coca-Colą na Euro 2020.

RC
Marta Barczok Instagram / Na zdjęciu: Marta Barczok
Kilka dni temu Marta Barczok opuściła Rosję i udała się do Hiszpanii. Piękna modelka podróżuje za reprezentacją Polski, która walczy o życie na Euro 2020. W meczu ze Słowacją (1:2) nie przyniosła szczęścia, ale wciąż wierzy, że lepiej będzie z Hiszpanami.

W Sewilli stara się zwrócić na siebie uwagę w każdy możliwy sposób. Były już odważne zdjęcia w bikini, a teraz postanowiła nawiązać do wydarzeń, o których na turnieju ostatnio głośno.

Barczok zaprezentowała internautom efektowny sposób otwierania szklanych butelek. Ona potrafi zrobić to za pomocą... buta z obcasem.

To nawiązanie do Stanisława Czerczesowa. Trener reprezentacji Rosji na ostatniej konferencji otworzył sobie butelkę Coca-Coli za pomocą drugiej. To z kolei była odpowiedź na zachowanie Cristiano Ronaldo, który kilka dni temu ostentacyjnie odłożył słynny napój i zaapelował, aby pić wodę.

Marta Barczok czeka na mecz Hiszpania - Polska. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 21. Transmisja na żywo w TVP 1, TVP Sport i WP Pilot.

Tak wyglądała miss poprzedniego Euro! Już jest w Rosji, by kibicować Polsce >>

Niesamowite zdjęcie Marty Barczok. Miss Euro 2016 zachwyca gorącymi ujęciami >>

ZOBACZ WIDEO: Przemalowana furgonetka przyczyną porażki na MŚ 2018? "Nawałka był super przesądny"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×