Euro 2020. Anglia - Niemcy. Wyjątkowy duet na trybunach. Znany artysta obok legendy

Podczas wtorkowego meczu Euro 2020 Anglia - Niemcy (2:0) na trybunach Wembley pojawił się wyjątkowy duet. Obok siebie zasiedli wokalista Ed Sheeran i legendarny piłkarz David Beckham. Oczywiście mocno ściskali kciuki za Anglików.

Mateusz Domański
David Beckham i Ed Sheeran Getty Images / Carl Recine - Pool / Na zdjęciu: David Beckham i Ed Sheeran
Kamery wychwyciły, że wtorkowy pojedynek Anglików z Niemcami z poziomu trybun stadionu Wembley śledzili Ed Sheeran i legendarny piłkarz David Beckham.

Panowie usiedli obok siebie i z pewnością na bieżąco wymieniali spostrzeżenia na temat spotkania. Jak łatwo się domyślić, ściskali kciuki za reprezentację Anglii.

Do przerwy goli się nie doczekali. Wynik pojedynku dopiero w 75. minucie otworzył Raheem Sterling. Niemcy następnie myśleli o tym, co zrobić, by doprowadzić do remisu.

W 86. minucie decydujący cios wyprowadził Harry Kane. Bez większego kłopotu wpakował piłkę do siatki i ustanowił wynik spotkania na 2:0.

Tym samym reprezentacja Niemiec pożegnała się z Euro 2020. Anglicy w ćwierćfinale zmierzą się natomiast ze zwycięzcą meczu Szwecja - Ukraina, który rozpoczął się o godz. 21:00.

> Euro 2020. Przyjrzeli się zegarkowi trenera kadry. To jest koszmarnie drogie "cacko"