Mogą mu tylko pozazdrościć. Piękna partnerka pociesza reprezentanta Anglii po finale Euro 2020

Niektórzy cieszą się z tego, że turniej Euro 2020 dobiegł końca. W tym gronie jest piękna absolwentka prawa Mia McClenaghan, która w sieci zdradziła, że bardzo tęskni za gwiazdą Chelsea. Poznajcie partnerkę Reece'a Jamesa.

KW
Mia McClenaghan Instagram / Na zdjęciu: Mia McClenaghan

Wielka porażka w finale

Finał Euro 2020 (turniej zorganizowany w 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa) dostarczył ogromnych emocji. Lepiej zaczęli Anglicy, którzy już po dwóch minutach prowadzili 1:0. Gola strzelił Luke Shaw. W drugiej połowie do głosu doszli Włosi, którzy zaczęli szturmować bramkę Jordana Pickforda. W 67. minucie gola strzelił Leonardo Bonucci. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się Włosi, którzy wygrali serię "jedenastek" 3:2.