Kolejne popołudnie z najlepszym Muay Thai! ONE Friday Fights 31 na żywo w Fightklubie!

W piątek Lumpinee Boxing Stadium znów wypełni się publicznością, pragnącą zobaczyć w akcji najlepszych specjalistów od Muay Thai. W naszym kraju również możemy być świadkami tego wydarzenia, bo transmisję z gali tradycyjnie przeprowadzi Fightklub!

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Kongthoranee Sor Sommai Instagram / Fightklub / Kongthoranee Sor Sommai

Zanim w ringu pojawią się mistrzowie Muay Thai, całe wydarzenie rozpoczną dwie walki w formule MMA, w których zobaczymy w akcji bardzo doświadczonych fighterów. W obu w szranki staną zawodnicy z Rosji. Najpierw Kurbanali Isabekov (9-1) zmierzy się z Uzbekiem, Abdukodirem Abduvorisovem (5-1), a następnie Gadzhimurad Gasanguseinov (12-1) sprawdzi formę Ilimbeka Akylbeka Uulu (7-1) z Kirgistanu.

W walce wieczoru mistrz Muay Thai z Rajadamnern Stadium w dwóch kategoriach wagowych, Kongthoranee Sor Sommai, zmierzy się w wadze muszej z Sherzodem Kabutovem. Pierwszy z nich ma w dorobku blisko sześćdziesiąt profesjonalnych pojedynków, ale jeszcze nigdy nie walczył z przeciwnikiem… spoza Tajlandii. Premierowe starcie będzie miało miejsce właśnie podczas ONE Friday Fights 31.

Kongthoranee w ONE rywalizował już cztery razy, trzy z tych pojedynków wygrał, dwa z nich kończąc przez efektowny nokaut. Ostatnie zwycięstwo odniósł nieco ponad dwa miesiące temu, posyłając na deski w drugiej rundzie Gingsangleka Tor.Laksonga. Kolejna zdecydowana wygrana dałaby mu miejsce w elicie dywizji, a także otworzyłaby szerzej drzwi do ewentualnej walki o mistrzowski pas. O wiktorię nie będzie jednak łatwo, pochodzący z Kirgistanu Sherzod Kabutov to doświadczony zawodnik dysponujący niekonwencjonalnym arsenałem ciosów, które na pewno będzie chciał zaprezentować w Bangkoku.

Ciekawie na gali ONE Friday Fights 31 zapowiada się również starcie wagi muszej pomiędzy Puengluangiem Baanrambą i Seksanem Fairtexem oraz bój byłego mistrza świata ONE w kickboxingu w wadze koguciej, Alaverdiego Ramazanova ze znakomitym Włochem, Alessandro Sarą. Rosjanin to jeden z weteranów ONE, na galach organizacji walczy od 2018 roku, a jego dotychczasowy bilans to sześć zwycięstw i pięć porażek. Dodatni, choć akurat w dwóch ostatnich konfrontacjach musiał on uznać wyższość rywali. Najpierw w styczniu przegrał z Nong-O Gaiyanghadao podczas premierowego wydarzenia ONE Friday Fights, a dwa miesiące później nie sprostał również Uzbekowi, Mavludowi Tupievowi.

Uzupełnieniem ciekawych pojedynków w karcie będzie jedyna walka w kickboxingu pomiędzy Huo Xiaolongiem i Lucasem Cecchettim.

Gala ONE Friday Fights 31 w piątek 1 września o godz. 14.30 na żywo w Fightklubie!

Main card gali ONE Friday Fights 31:
Kongthoranee Sor Sommai vs Sherzod Kabutov
Mongkolkaew Sor Sommai vs Chorfah Tor Sangtiennoi
Sibsan Nokkhao KorMor11 vs Baramee Sujeebameekiew
Puengluang Baanramba vs Seksan Fairtex
Sornsueknoi FA Group vs Udomlek Nupranburi
Apidet Namduemmee77 vs Tonglampoon Maimornforest
Alaverdi Ramazanov vs Alessandro Sara
Sansiri PK Saenchai vs Shinji Suzuki
Huo Xiaolong vs Luca Cecchetti
Nongam Fairtex vs Francisca Vera
Gadzhimurad Gasanguseinov vs Ilimbek Akylbek Uulu
Kurbanali Isabekov vs Abdukodir Abduvorisov

ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era
Kto zwycięży w walce wieczoru na gali ONE Friday Fights 31?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×