KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Niezwykły „The Fighter” wyłącznie na antenie Fightklubu!

Cała paleta doznań i emocji, wielkie show i marzenia tych, którzy chcą wywalczyć przepustkę do – być może – wielkiej międzynarodowej kariery. Sny ziszczają się nielicznym. Najwytrwalszym i najbardziej zdeterminowanym. Zobacz to w „Fighterze”.

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
The Fighter Materiały prasowe / Fightklub / The Fighter

„The Fighter” to niecodzienny projekt, w którym udział bierze dziesięciu zawodników. Łączy ich to, że na początku swoich karier nie ponieśli jeszcze porażki, że z determinacją prą do przodu i chcą stanąć na szczycie Olimpu sportów walki. Marzą, ale jednocześnie metodyczną, ciężką pracą robią wszystko, aby marzenia przekuć w rzeczywistość. Doskonalą swój warsztat, wylewają litry potu na treningach, żeby osiągnąć sukces, wyprzedzić rywali i zgarnąć główną nagrodę.

Różnią ich drogi do osiągnięcia sukcesu, a przede wszystkim styl walki – każdy z nich preferuje inną technikę, wywodzi się z innego środowiska, ma inne atuty niż rywale. Cała dziesiątka mierzy się ze sobą nie tylko fizycznie, żeby siłowo udowodnić swoją supremację. Rywalizują na każdym polu, a często to psychika ma decydujące znaczenie, kto w której konfrontacji okaże się lepszy.

„The Fighter” to lifestylowe reality show, w którym na pierwszym miejscu jest przede wszystkim sport, choć równie istotne są relacje międzyludzkie i cała społeczna otoczka widowiska. To innowacyjna seria, jakiej jeszcze w polskiej telewizji nie było. Warto zobaczyć, który z 10 wojowników wykaże się najtwardszym charakterem i zgarnie pełną pulę. Cały sezon „The Fighter” wyłącznie na antenie Fightklubu. Premierowe odcinki w czwartki o godz. 22.00.

Czy lubisz sportowe realty-show?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×