Tylko spójrzcie na jej brzuch. Niektórzy wręcz oniemieli

Olga Kelm jest w trakcie przygotowań do wielkiej imprezy. Już wygląda, jakby była gotowa do startu. Na jej ciele widać tytaniczną pracę, którą wykonała.

RC
Olga Kelm Instagram / Na zdjęciu: Olga Kelm
Olga Kelm ma niezwykle napięty grafik podczas tej jesieni. Kilka tygodni temu pękała z dumy, gdy udało jej się wygrać zawody Kamienna Rzeźba. Fitnesska jednak nie powiedziała ostatniego słowa i już odlicza dni do kolejnych imprez.

Następnym etapem będą mistrzostwa Wielkopolski oraz Puchar Polski. Najważniejsze zawody jednak dopiero przed nią. Polka w tym roku planuje start w mistrzostwach świata.

Kelm nie brakuje determinacji, więc wylewa siódme poty na treningach. Efekty widać gołym okiem. Wystarczy spojrzeć na jej nową fotografię, którą opublikowała na Instagramie.

"Pozostały niecałe 3 tygodnie do kolejnego startu. To wymagający czas. Trudne przygotowania i trudny etap" - pisze Olga.

Największe wrażenie zrobił jej brzuch, na którym widać wszystkie mięśnie. Niektórych wręcz zatkało, jak na przykład koleżankę po fachu Paulinę Zawłocką, która napisała: "Co tu się...".

Ładuje baterie. Przesłała "pocztówkę" z Wyspy Afrodyty >>
Wszystkich zaskoczyła tym ćwiczeniem. "Uwaga, nie rób tego" >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznajesz ją? Nie nudzi się na sportowej emeryturze
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×