"Kolejna superprzygoda". Wicemistrzyni Polski pozowała na plaży

Pati Jasińska przebywa już w Hiszpanii, gdzie wkrótce będzie rywalizować na scenie. Fitnesska relaksowała się też na jednej z piaszczystych plaż.

PB
Patrycja Jasińska Instagram / www.instagram.com/pati_jasinska_fit / Patrycja Jasińska
"Kolejna superprzygoda, w środę (3 maja) weryfikacje, piątek start w Bikini Fitness, a w sobotę Fit Model. Jadę z dobrym nastawieniem, dobrym humorem, na nic nie licząc, spędzając fajnie czas z super ludźmi" - zdradziła na swoim instagramowym profilu Patrycja "Pati" Jasińska.

Polska zawodniczka IFBB Bikini Fitness zapowiedziała też, że start w Hiszpanii w Santa Susanna (w Katalonii) nie będzie jej ostatnim występem na scenie w tym sezonie.

"To nie będą ostatnie zawody w tym sezonie, docelowo szykuje się na zawody w Libanie, które są dopiero pod koniec maja, a więc podkręcamy redukcję" - dodała na portalu społecznościowym.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to się nazywa urlop! Relaks Jędrzejczyk pod palmami

Jasińska przesłała fanom "pocztówki" z Hiszpanii i trochę słońca. Na fotografiach (patrz poniżej) widzimy ją w stroju sportowym na piaszczystej plaży.

"Ja już melduję się na miejscu" - podpisała zdjęcia wicemistrzyni Polski, a także brązowa medalistka mistrzostw świata Bikini Fitness i Fit Model.

Zobacz:
Zrobiła to! "Największe osiągnięcie w karierze sportowej"
To nie jest fotomontaż. Polak wygląda monstrualnie

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×