To nie jest fotomontaż. Polak wygląda monstrualnie

W ostatnich tygodniach możemy obserwować imponującą przemianę Damiana Kuffla. Polski kulturysta zbliża się do startu i jego mięśnie są coraz potężniejsze.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Damian Kuffel Instagram / Na zdjęciu: Damian Kuffel
To jest jeden z największych uroków kulturystyki. Profesjonalni zawodnicy w ciągu zaledwie kilku miesięcy potrafią w efektowny sposób zmienić swoje ciało. Za tym jednak kryje się tytaniczna praca na siłowni, restrykcyjna dieta oraz odpowiednia suplementacja.

Damian Kuffel w tym fachu jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce. Przygotowania do zawodów ma w małym palcu i już wie, co i jak musi robić, aby swoje ciało doprowadzić do perfekcji.

Polski kulturysta niebawem zaliczy pierwsze zawody w tym roku. Przygotowania wchodzą w decydujący etap, więc i jego muskulatura staje się coraz bardziej imponująca. Wystarczy zobaczyć najnowsze zdjęcie. Kuffel jest potężny, a dodatkowo wrażenie robią żyły, które pokryły jego ciało.

"Godzilla", "Tytan pracy", "Takich włókien na barkach to tylko pozazdrościć", "Maszyna", "Ogromne brawa, bo już teraz jest kosa" - komentują zachwyceni internauci.

O tej sesji będzie głośno. Mistrzyni świata zaszalała >>
"Amazonka" pokazała swoje monstrualne uda. Widok robi wrażenie >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Polski koszykarz zszokował. "Prawdziwe czy oszukane?"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×