W takim stroju wyszła na hotelowy korytarz. Zareagowała miss Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Renata Nowak i Martyna Derlat
Instagram / / Na zdjęciu: Renata Nowak i Martyna Derlat
zdjęcie autora artykułu

Martyna Derlat, polska zawodniczka bikini fitness pokazała się w bikini na korytarzu i pokoju hotelowym. Na jej post zareagowała między innymi Renata Nowak.

W tym artykule dowiesz się o:

Martyna Derlat, która z roku na rok coraz lepiej radzi sobie w zmaganiach bikini fitness, bardzo aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie.

Polka regularnie publikuje na nim zdjęcia swojej figury. Nie inaczej jest w jej jednym z najnowszych postów, w którym sportsmenka pokazała się w błyszczącym bikini startowym. Zdjęcie zrobiono na korytarzu i w pokoju hotelowym.

"Nie ważne jak bardzo coś kochasz, w zły dzień możesz powiedzieć coś strasznego. Wszyscy mamy te straszne chwile. To tylko część bycia człowiekiem. 'Miłość to po prostu miłość, nigdy nie da się jej wytłumaczyć. Miłość nigdy się nie kończy! Pasja na zawsze!'" - taki opis do zdjęcia dołączyła fitnesska.

Na post Martyny Derlat, której profil na Instagramie obserwuje już blisko 34 tys. internautów, zareagowała między innymi Renata Nowak.

Miss Polski z 2005 roku i jedna z najlepszych polskich zawodniczek bikini fitness polubiła zdjęcie swojej koleżanki i zamieściła emotikony wyrażające podziw dla figury fitnesski.

Zobaczcie Martynę Derlat w bikini:

Czytaj także: Ta radość mówi wszystko. Polak ćwiczył na słynnej siłowni

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popisy córki gwiazdy tenisa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty