Od razu posypały się komentarze. Była Miss Polski wrzuciła wideo z łazienki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Wielką popularnością cieszy się ostatnie nagranie Renaty Nowak w mediach społecznościowych. Miss Polski z 2005 r. pochwaliła się fanom swoją aktualną formą.

W tym artykule dowiesz się o:

Renata Nowak wrzuciła na Instagramie kilkusekundowe wideo z łazienki, na którym w szortach i topie prezentuje swoją sylwetkę. Zawodniczka bikini fitness w pełnej okazałości pokazuje niesamowicie umięśniony brzuch.

Okazuje się, że Nowak szykuje się do kolejnej imprezy sportów sylwetkowych. Była Miss Polski wystąpi na mistrzostwach Europy, choć czekają ją pewne zmiany w przygotowaniach do zawodów.

"Czekam mnie mała rewolucja w przygotowaniach do Mistrzostw Europy. 4 dni - zmiany diety, treningów i klimatu. Czy takie innowacyjne podejście się sprawdzi? Zobaczymy! Tak czy inaczej nie mogę się doczekać jutrzejszego wylotu" - napisała Nowak obok nagrania.

Wideo cieszy się ogromną popularnością na Instagramie. Po 3 godzinach od opublikowania doczekało się ponad 150 komentarzy (stan na 1 września, godz. 11:30)! Wśród nich dominują emotki czerwonych serc i płomieni. "Wow", "wyglądasz niesamowicie", "Mega", "Czy może być lepiej?" - można również przeczytać.

Nowak w 2005 r. wygrała konkurs Miss Polski. Później skupiła się jednak głównie na fitnessie i sportach sylwetkowych. W swoim dorobku ma m.in. dwa tytuły mistrzyni Europy i Polski w konkurencji bikini.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: on ciężko trenuje, ona wygrzewa się na łodzi

Czytaj też: Ta radość na twarzy! Lewandowska tańczy na ulicy na bosaka [WIDEO] Hit sieci. Taki plecak do szkoły ma córka Lewandowskich

Źródło artykułu: WP SportoweFakty