"Perfekcja". Pokazała się po treningu

Ewelina Zagórowska szykuje się do kolejnych zawodów kulturystyki i fitness. Polka jest już w doskonałej formie, co udowodniła na ostatnim nagraniu w mediach społecznościowych.

IK
Ewelina Zagórowska Instagram / instagram.com/ewelabodyfitness/ / Ewelina Zagórowska
Ewelina Zagórowska jest znaną polską zawodniczką Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness. Występuje w kategorii Figure, w której doceniane są sylwetki nieco większe niż w bikini fitness, ale nie na tyle rozbudowane, jak w klasycznej kulturystyce.

Zagórowska zdradziła w ostatnim poście, że szykuje się właśnie do jesiennych startów na scenie. Pierwszy występ ma zanotować już pod koniec października.

"Pozostały 3 tygodnie" - napisała. Dodała też wymowne hashtagi - "motywacja", "skupienie", "ciężka praca" czy "bez dnia przerwy".

Zagórowska załączyła również wideo z siłowni, na którym prezentuje swoją rozbudowaną sylwetkę po treningu (zobacz niżej). Polka pokazuje się w różnych pozach, dzięki czemu można dostrzec jej mięśnie pleców, barków, ramion czy brzucha.

Pod wrażeniem jej aktualnej formy są również fani. "Perfekcja. Wyglądasz niesamowicie, nie mogę się doczekać aż zobaczę cię na scenie", "piękna, silna i docięta sylwetka", "niesamowite mięśnie", "wow" - czytamy pod nagraniem.

Zobacz też:
To ratuje Lewandowskiej poranki. "Trudno mi wyobrazić sobie bez niej dzień"
Jest dumną 42-latką. "Ciało, które zawstydza nastolatków"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×