"Będzie ogień". Gwiazda fitness w swoim żywiole

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / httwww.instagram.com/natalia_gacka_official / Na zdjęciu: Natalia Gacka
Instagram / httwww.instagram.com/natalia_gacka_official / Na zdjęciu: Natalia Gacka
zdjęcie autora artykułu

Natalia Gacka przekonuje, że świetną formę można zbudować bez karnetu na siłownię czy lekcji u trenera personalnego. Mistrzyni robi to tak.

W tym artykule dowiesz się o:

"Kobietko. Nie masz czasu, żeby chodzić do klubu fitness? Nie masz miejsca w domu, żeby poćwiczyć? Nie masz sprzętu do ćwiczeń? Nie masz pomysłu na trening? Mam dla ciebie propozycję" - zwróciła się do swoich fanek na instagramowym profilu Natalia Gacka.

Mistrzyni świata Body Fitness, trenerka i dietetyk kliniczny, zamieściła nagranie (patrz poniżej), na którym widzimy ją podczas wykonywania kilku nieskomplikowanych ćwiczeń z użyciem taśmy oporowej.

"Trening nie potrzebuje wielkiej przestrzeni, nie zajmuje dużo czasu, nie wymaga zakupu specjalistycznego sprzętu poza taśmą oporową, którą kupisz za jedyne 10 złotych" - dodała Gacka na portalu społecznościowym.

Zestaw ćwiczeń wykonany z uśmiechem na twarzy, a także znakomita sylwetka trenerki, to najlepsza motywacja. "Koniec wymówek! (...) Będzie ogień. Gwarantuję" - podsumowała 34-letnia Gacka.

Zobacz: "Piękna od głowy po palce u nóg". Polka zachwyciła fanów Zdradziła, co jest jej życiowym lekarstwem. Zareagowała miss Polski

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)