Pokazała zdjęcia z sesji. Polka oczarowała swoim ciałem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Paulina Zawłocka
Instagram / Na zdjęciu: Paulina Zawłocka
zdjęcie autora artykułu

Paulina Zawłocka szykuje się do zawodów bikini fitness. Polka wykorzystała fakt, że jest w znakomitej formie i zrobiła sobie sesję zdjęciową. Wyszło zmysłowo i efektownie.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=86502]

Paulina Zawłocka[/tag] dwa lata temu zdobyła kartę PRO, która uprawnia ją do startu w największych imprezach kulturystycznych na świecie. Po tym sukcesie Polka zrobiła sobie długą przerwę. Ćwiczyła na siłowni, ale nie startowała w zawodach.

Teraz wielkimi krokami zbliża się powrót na scenę. W tym roku Zawłocka znowu chce konkurować w bikini fitness. Już za trzy tygodnie zobaczymy ją podczas zawodów w Warszawie.

Paulina wchodzi w ostatni etap przygotowań. Już teraz ma świetnie wyrzeźbione ciało i chętnie się tym chwali. Ostatnio nawet zrobiła sobie sesję zdjęciową, z której pokazała dwie fotografie.

Jest zmysłowo i efektownie. Potwierdzają to komentarze fanów, którym spodobały się fotografie Zawłockiej. "Sztos", "Piękna", "Wow" - piszą internauci.

Pokazała "skutek uboczny" pracy nad swoją figurą >> "Cudo w bikini". Tak Polka prezentowała się na scenie w Portugalii >>

ZOBACZ WIDEO: Poważnie zachorowała. Pojawiły się obrzydliwe komentarze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty