"Ty pasujesz do tego miejsca". Miss Polski podjęła kontrowersyjną decyzję

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/renatanowak.life / Na zdjęciu: Renata Nowak
Instagram / www.instagram.com/renatanowak.life / Na zdjęciu: Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak zdradziła swoim fanom w mediach społecznościowych, że postanowiła przedłużyć pobyt świąteczno-noworoczny na Wyspie Afrodyty. Jaki był powód?

W tym artykule dowiesz się o:

"Są takie miejsca, które pasują do Ciebie, albo Ty pasujesz do tego miejsca… Cypr. Rozwiane włosy, lekko muśnięta słońcem skóra, treningi na plażach, owoce na drzewach na wyciągnięcie ręki" - napisała na Instagramie Renata Nowak.

Mistrzyni kraju i Europy w Bikini Fitness, najpiękniejsza Polka w 2005 r. (zdobyła tytuł Miss Polski), zamieściła na portalu społecznościowym zdjęcie (patrz poniżej), na którym widzimy ją pozującą przy wejściu na plażę.

"Pierwszy raz podjęłam tak kontrowersyjną decyzję - bilety przełożone, apartament przedłużony, zostajemy (tylko dwa dni dłużej ale zawsze)" - dodała w opisie fotografii gwiazda fitness.

"Wow!", "Pięknie wyglądasz", "Najlepsza decyzja", "Bo w życiu chodzi czasem o tą spontaniczność", "Fakt, pasujesz tam", "Ale ciepło tam u ciebie" - to tylko niektóre opinie internautów.

"Jaki Nowy Rok, taki cały rok… Więc sobie i Wam życzę słońca, 12h snu i min 18 stopni w cieniu" - podsumowała Nowak w kolejnym poście.

Zobacz: "Cudności!". Była Miss Polski wciąż zachwyca sylwetką "Będzie ogień". Gwiazda fitness w swoim żywiole

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie mogła sobie tego odmówić. Miss Euro zrobiła show na plaży

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)