"Szybciej schudniesz". Znana trenerka dała cenną radę

Natalia Damek to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych. Gwiazda polskiego fitnessu zdradziła kobietom, jak zadbać o smukłą sylwetkę.

IK
Natalia Damek Instagram / instagram.com/nataladamek/ / Natalia Damek
O Natalii Damek głośno zrobiło się kilka lat temu, kiedy to święciła wielkie sukcesy na scenie kulturystyki i fitness. Zawodniczka sięgnęła m.in. tytuły mistrzyni Polski i świata w kategorii bikini fitness.

Później Damek skupiła się już na pracy z podopiecznymi. Aktualnie jest trenerką personalną, fizjoterapeutką i - jak sama określa się w mediach społecznościowych - ekspertką kobiecej sylwetki.

W najnowszym wpisie na Instagramie Damek podzieliła się z fankami cenną lekcją dotyczącą budowania sylwetki. Okazuje się, że na początek warto zadbać u rozbudowanie mięśni.

"Każda kobieta powinna to wiedzieć, jeżeli jej celem jest smukła sylwetka. Im więcej mięśni zbudujesz tym lepszy metabolizm, więc szybciej chudniesz" - czytamy.

A jak najlepiej zbudować masę mięśniową? Damek podkreśla, że kobiety nie powinny rezygnować z dźwigania ciężarów i... jedzenia. Najważniejsze są regularne treningi, odpowiednia dieta i dążenie do postawionego sobie celu.

Czytaj też:
-> "Pogięło Cię?". Ciężko uwierzyć, jak szybko wyszła za mąż
-> Zdradził, z czym walczył jako młody chłopak. "Było to dla mnie wielkim wstydem"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×