Zdradził, z czym walczył jako młody chłopak. "Było to dla mnie wielkim wstydem"

Akop Szostak ma 35 lat na karku, ale wciąż może pochwalić się kapitalną sylwetką. Aż trudno uwierzyć, że w przeszłości trener personalny miał problemy z wagą. "Podniosłem się z kolan" - przekonuje.

IK
Akop Szostak Instagram / instagram.com/akopszostak/ / Akop Szostak
Akop Szostak od lat może pochwalić się niemal idealną sylwetką. Już jako młody chłopak startował w zawodach kulturystycznych, w których osiągał spore sukcesy. Później walczył w MMA, a obecnie jest trenerem personalnym i dietetykiem.

Jego doskonała forma nie może więc dziwić. Okazuje się jednak, że również on miał swego czasu problemy z wagą.

W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych opowiedział o swoich "zawirowaniach". Jako młody chłopak Szostak walczył z jedzeniem kompulsywnym i bulimią. "Było to dla mnie wielkim wstydem, który jeszcze bardziej pogłębiał moje problemy, które wtedy miałem. Niestety czasem życie tak nas przytłacza, że przejmują nad nami kontrolę negatywne emocje. Tak było ze mną" - zdradził.

Okazuje się, że z problemami Szostak zmagał się także kilka lat temu. Na dowód pokazał swoje zdjęcie w samych szortach (niżej, drugie zdjęcie - naciśnij szarą strzałkę po prawej stronie).

"Choć od lat zajmuję się żywieniem i pomogłem wielu ludziom osiągnąć swój cel, to po prostu nie zawsze byłem sobie w stanie poradzić z problemami. Co widać na 2 zdjęciu. Tak było... jednak podniosłem się z kolan, nie sam, bo na terapii, i znowu jestem na dobrej drodze! Wszyscy mamy prawo upadać! Najważniejsze, to nie wstydzić się prosić o pomoc" - rozwinął.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Czytaj też:
Nowa gwiazda TVN. Ma znanego męża
Jest w trakcie rozwodu. Tak mści się na mężu

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×