Waży 20 kg więcej. Pokazała zdjęcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/ada_szymanowska_ifbbwellness/ / Adrianna Szymanowska
Instagram / instagram.com/ada_szymanowska_ifbbwellness/ / Adrianna Szymanowska
zdjęcie autora artykułu

Adrianna Szymanowska na przestrzeni ostatnich ośmiu lat zwiększyła swoją wagę o ponad 20 kg. Efekty przemiany zaprezentowała na zdjęciach w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Adrianna Szymanowska jest znaną polską zawodniczką sportów sylwetkowych. Występuje w kategorii wellness i może pochwalić się wieloma sukcesami.

W swoim dorobku ma m.in. tytuł wicemistrzyni świata czy wygrane w zawodach ACE, European Open i DIC Prague & Rome Overall Champ. Sięgała także po kartę Pro Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness.

W ostatnim wpisie Szymanowska postanowiła pokazać, jakiej metamorfozy dokonała. Do sieci wrzuciła kilka zdjęć w bikini, które dzieli 8 lat.

Różnica w sylwetce widoczna jest gołym okiem. "Oto efekt ciężkiej pracy! (...) Efekty buduje się latami kochani, trzeba uzbroić się w cierpliwość" - podkreśliła.

Co się zmieniło? Szymanowska waży ponad 20 kg więcej, a dodatkowo jest pewniejsza siebie. Jak sama podkreśla, w przeszłości próbowała "wpasować się w kanony mody chudych nóg". A dziś? "Silna, zdeterminowana i pewna siebie kobieta, która wykorzystuje swoją genetykę" - podkreśla.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Czytaj również: Do sieci trafiło nowe nagranie, które wywołało niemałe poruszenie "Szybciej schudniesz". Znana trenerka dała cenną radę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)