Pokazała "skutek uboczny" pracy nad swoją figurą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / ewciaa_w / Na zdjęciu: Ewelina Weiss
Instagram / ewciaa_w / Na zdjęciu: Ewelina Weiss
zdjęcie autora artykułu

"Poproszę i takie skutki uboczne" - napisała jedna z fanek pod fotografią Eweliny Weiss. Fitnesska pokazała, jakie wypracowała na siłowni mięśnie pośladkowe.

W tym artykule dowiesz się o:

Ewelina Weiss jest jedną z najbardziej utytułowanych w Polsce zawodniczek bikini fitness. Młoda sportsmenka na swoim koncie ma już złote medale mistrzostw świata oraz Europy.

Z miesiąca na miesiąc rośnie także liczba fanów, którzy obserwują profil Eweliny Weiss w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie fitnesska może pochwalić się, że ma 12 tys. fanów.

Sportsmenka bardzo aktywnie prowadzi swój profil i regularnie publikuje zdjęcia czy nagrania pokazujące jej efekty pracy nad swoją sylwetką.

Ostatnio Ewelina Weiss pokazała, jakie wypracowała na siłowni mięśnie pośladkowe. Co ciekawe fitnesska z humorem skomentowała fotografię, nazywając swoją pracę nad tymi mięśniami "skutkiem ubocznym".

"Poproszę i takie skutki uboczne" - tak na zdjęcie fitnesski zareagowała jedna z fanek. "Skutek tytanicznej pracy", "mega", "super" - to już komentarze kolejnych fanów.

Zobaczcie sylwetkę Eweliny Weiss:

Czytaj także: Będziesz zaskoczony. Mało kto wie, jakie wykształcenie ma ukochana Szpilki

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: z piłką robią cuda. To po prostu trzeba zobaczyć

Źródło artykułu: WP SportoweFakty