Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Nie uwierzysz, że to ta sama kobieta. Polka zdradza, że to efekt uzależnienia

Jak bardzo można się zmienić w ciągu czterech lat? Krzysztofa Bożuchowska pokazała to na własnym przykładzie. Jej metamorfoza jest spektakularna.

RC
Krzysztofa Bożuchowska Instagram / Na zdjęciu: Krzysztofa Bożuchowska
"Zaczynając przygodę ze sportem sylwetkowym nie przypuszczałam, że tak pokocham ten długoletni, żmudny proces. "Kropla drąży skalę". Idealne powiedzenie, które odzwierciedlać pracę nad sylwetką" - pisze Krzysztofa Bożuchowska na Instagramie.

Polska zawodniczka bikini fitness dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. To właśnie zasługa tego, jaką drogę przebyła w ciągu czterech lat. Teraz postanowiła pokazać, jak wyglądała, zanim zaczęła nałogowo dźwigać ciężary.

Krzysztofa przyznaje, że oszałamiających efektów nie byłoby bez... uzależnienia. Bywają chwile słabości i zwątpienia, ale treningowa rutyna już na dobre weszła jej w krew.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldo i jego stara miłość

"Zdaję sobie wtedy (w chwilach zwątpienia - przyp. red.) sprawę z mojego uzależnienia... Uzależnienia od adrenaliny, którą dają mi zawody... Uzależnienia od narzuconej dyscypliny... Od głosu w mojej głowie, który wciąż powtarza... "zrobisz to... Tylko się nie poddawaj". I tak tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku... Idę dalej aż nie osiągnę tego, o czym marzę..." - tłumaczy.

Poniżej możecie zobaczyć Bożuchowską cztery lata temu (fotografia z lewej) i obecnie (fotografia z prawej). Ciężka praca doprowadziła ją trzech medali mistrzostw Polski (jeden złoty i dwa srebrne) oraz czołowych lokat w mistrzostwach świata, Europy oraz zawodach Arnold Classic.

"Najbardziej muskularna pływaczka". Nowe wyzwanie przed polską zawodniczką >>

"Ty petardo". Internauci oszaleli po zdjęciu w łóżku byłej Miss Polski >>

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×