Stanęła przed lustrem w stroju kąpielowym. Reakcja internautów mogła być tylko jedna

Sylwia Szostak czasami lubi pójść na całość i wrzucić do internetu gorące zdjęcie. Ten moment właśnie znowu nastąpił i fitnesska rozgrzała fanów do czerwoności.

RC
Sylwia Szostak Instagram / Na zdjęciu: Sylwia Szostak
Sylwia Szostak od kilku lat jest inspiracją dla wielu kobiet. Na co dzień jest trenerką i żywieniowcem sportowym. Sama jest najlepszym dowodem na to, że zna się na rzeczy. Wystarczy obserwować jej konto na Instagramie.

Polska fitnesska nie ma problemu z tym, aby wrzucać do sieci kuszące zdjęcia. Trudno się jednak dziwić skoro dzięki zdrowemu trybowi życia wygląda znakomicie. Właśnie znowu zrobiło się głośno o jej nowej fotografii.

Szostak stanęła przed lustrem w seksownym stroju kąpielowym i zrobiła selfie. Przyznała jednak uczciwie, że miewa dni, kiedy trudno jej się zmotywować do pracy nad sobą.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szalała na wakacjach. I to jak!

"Jasne… bywają takie dni, w których dałabym już spokój. Wtedy przypomina mi się, że wciąż jest garstka skurczysynów, którzy tylko na to czekają. Żeby powiedzieć mi "a nie mówiłem?". No way. Pamiętaj: swój upór weryfikujesz dniami, w których najchętniej byś zrezygnował" - pisze Sylwia.

Powyższy wpis spodobał się internautom. Największe wrażenie zrobiła jednak jej świetna figura.

"Też chcę tak wyglądać", "Piękna kobieta", "Co za brzuch", "Cudnie pani wygląda" - czytamy w komentarzach.

Polska gwiazda fitnessu wchodzi do ringu. "Nie boję się ciężkiej pracy" >>

Włożyła tylko bikini i skarpety. Fani zachwyceni >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×