Gwiazdor w poważnym stanie

Była gwiazda zawodowej ligi NFL Peyton Hillis bohaterską akcję ratunkową przypłacił niemal swoim życiem. 36-latek ratował swoje tonące dzieci i sam trafił na intensywną terapię.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Peyton Hillis (po lewej) Getty Images / Na zdjęciu: Peyton Hillis (po lewej)
"Gwiazda NFL w stanie krytycznym" - informuje serwis joe.co.uk. Wszystko za sprawą bohaterskiej i brawurowej akcji ratunkowej, która miała miejsce na Florydzie.

Cała sytuacja miała miejsce w Pensacoli. Peyton Hillis rzucił się na ratunek tonącym dzieciom. Akcja udała się, ale on sam został przetransportowany helikopterem do lokalnego szpitala.

Były zawodnik Cleveland Browns (zakończył karierę po sezonie 2014, gdy był zawodnikiem New York Giants) miał być w stanie krytycznym.

Wszystko jednak ma iść w dobrym kierunku. Tak media wnioskują po wpisie wujka Hillisa w mediach społecznościowych. "Nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii i ma problemy z nerkami i płucami, ale lekarze twierdzą, że jego stan się poprawia" - napisał.

Dodał w komentarzu, że chciał tym wpisem zażegnać wszystkie plotki na temat Hillisa i docenia wszystkie modlitwy.

Uratowane dzieci mają z kolei być zdrowe i bezpieczne. Dodajmy, że Hillis rozwiódł się z matką swoich dzieci, Amandą, w 2020 roku. Obecnie jest z kolei w związku z aktorką Angelą Cole.

Zobacz także:
24-latek nagle runął na boisko. Jest w stanie krytycznym
Byli razem przez lata i to koniec. Znana WAG znów będzie do wzięcia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×