Przerażający wypadek na budowie. Nie żyje Mike Williams

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Mike Williams
Getty Images / Na zdjęciu: Mike Williams
zdjęcie autora artykułu

Przez niemal tydzień walczył o życie na oddziale intensywnej terapii. Lekarzom nie udało się go jednak uratować. Po wypadku na budowie zmarł 36-letni Mike Williams, była gwiazda NFL.

W tym artykule dowiesz się o:

Z informacji przekazanych przez ojca sportowca - które cytuje "Daily Mail" - podczas prac na budowie stalowa belka spadła na głowę Williamsa. Doszło do obrzęku mózgu i pęknięcia rdzenia kręgowego.

36-latek w stanie krytycznym trafił do szpitala. Walczył o życie na oddziale intensywnej opieki medycznej. Niestety z Anglii napłynęły tragiczne wieści - były gracz NFL zmarł. We wtorek rano smutną informacją potwierdził dla ESPN agent sportowca.

Mike Williams osierocił partnerkę i ośmioletnią córkę. - Jesteśmy tutaj i czekamy na niego - mówiła ukochana zawodnika, cytowana przez "Daily Mail", gdy jeszcze walczył w szpitalu o życie.

Do NFL Mike Williams został wybrany jako numer cztery w drafcie w 2010 roku. Już w pierwszym sezonie gry był nominowany do nagrody dla najlepszego debiutanta roku. Trzy lata później Tampa Bay podpisała z Williamsem sześcioletni kontrakt, warty aż 40 milionów dolarów.

Czytaj także: Koszmarny wypadek na motocyklu. Nie żyje Alex Collins Tragiczna śmierć sportowca. Utonął w Zatoce Meksykańskiej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty