Kokpit Kibice

F1: "Co robimy? I super". Robert Kubica o byciu dobrym kierowcą (wideo)

Robert Kubica wystąpił w kampanii #DobryKierowca, w której razem z dziećmi objaśnia zmiany w przepisach ruchu drogowego. Zobacz, jak kierowca F1 daje instrukcje ws. tworzenia korytarza życia.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Kubica Materiały prasowe / BMW / Na zdjęciu: Robert Kubica

"#DobryKierowca wie, jak tworzyć korytarz życia dla pojazdów uprzywilejowanych. Z Robertem Kubicą pokazujemy, jak robić to we właściwy i bezpieczny sposób" - napisano na twitterowym koncie PKN Orlen, gdzie zamieszczono film z kampanii, w której bierze udział 35-letni sportowiec.

W materiale edukacyjno-informacyjnym Kubica razem z małymi kierowcami, pokazuje w prosty sposób, jak utworzyć korytarz życia.

- Kierowcy z lewej? "Na lewo". A reszta? "Na prawo". Co robimy? "Korytarz życia". I super. Bycie dobrym kierowcą jest dziecinnie proste. Kiedy trzeba, twórz korytarz życia - słyszymy na nagraniu.

ZOBACZ WIDEO F1. Czy Robert Kubica ma szansę na udział w wyścigu w sezonie 2020? Ekspert rozwiewa wątpliwości


W ramach kampanii #DobryKierowca nagrano cztery spoty - o korytarzu życia, jeździe na suwak, pierwszeństwie pieszych przed wejściem na pasy i przestrzeganiu ograniczeń prędkości. W każdym filmie występuje Kubica, któremu towarzyszy gromadka dzieciaków.

Przed krakowianinem ciężki i pracowity sezon 2020 w Formule 1 (będzie rezerwowym kierowcą w Alfa Romeo) i DTM (starty w barwach Orlen Team ART). - To będzie "masakra" - zapowiada Kubica.

Czytaj także:
F1: Robert Kubica nadal żyłą złota dla Orlenu. Gwarantuje spore zwroty reklamowe

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×