Wygrane beniaminków Futsal Ekstraklasy. Mocny początek Widzewa Łódź

Wiele się działo w sobotnich meczach Futsal Ekstraklasy. Z dobrej strony pokazali się beniaminkowie, którzy wygrali swoje spotkania.

Michał Piegza
Widzew Łódź po awansie do Futsal Ekstraklasy Facebook / Widzew Łódź / Widzew Łódź po awansie do Futsal Ekstraklasy
W piątek w pierwszym meczu sezonu przegrał beniaminek ligi AZS UŚ Katowice. W sobotę ligowi nowicjusze pokazali siłę.

Rusza kolejny sezon Futsal Ekstraklasy! Transmisje tylko w WP Pilot!

Po trzy punkty sięgnął zespół BSF ABJ Bochnia. W potyczce z Legią Warszawa drużyna z Małopolski wygrała 6:4.

Udany debiut w Futsal Ekstraklasie zaliczył Widzew. Łódanie podejmowali GI Malepszy Arth Soft Leszno. Do przerwy w spotkaniu był remis 1:1.

Sporo działo się w drugiej połowie. W niej padło sześć bramek. Cztery z nich strzelił Widzew, goście tylko dwa. Ostatecznie potyczka zakończyła się wygraną łodzian 6:4.

Dziesięć bramek padło w Białymstoku. MOKS Słoneczny Stok nie miał większych szans w potyczce z Constractem. Lubawianie po dwóch srebrach i jednym brązie marzą o pierwszym złocie. W sezon Konstruktorzy weszli najlepiej jak mogli, wygrywając na Podlasiu 8:2. To jednak zbyt mało do zajęcia pozycji lidera Futsal Ekstraklasy, którą zajmuje Rekord Bielsko-Biała.