Wicemistrz Polski bez litości. Smutna wyprawa na południe

To była demolka! Wicemistrz Polski Rekord Bielsko-Biała nie dał żadnych szans drużynie Red Devils Chojnice zwyciężając na początek 5. kolejki aż 10:0.

Michał Piegza
mecz Rekordu Bielsko-Biała WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: mecz Rekordu Bielsko-Biała
To nie były udane trzy dni dla drużyny Red Devils. Chojniczanie w środę odrobili zaległości w Gliwicach, a następnie zagrali w niedalekim Bielsku-Białej.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

W środę chojniczanie prowadzili z Piastem do przerwy 2:0, ale potyczkę przegrali 2:8. W piątek, na początek 5. serii, było jeszcze gorzej.

Podrażniony utratą mistrzostwa Polski Rekord jeńców nie bierze. W piątkowy wieczór bielszczanie Czerwonym Diabłom nie dali żadnych szans. Już do przerwy było po meczu. Gospodarze prowadzili 4:0.

Po zmianie stron Rekord dołożył kolejnych sześć bramek i zwyciężając 10:0 awansował na pozycję lidera. Co na to wszystko odpowie Constract, który po ostatniej efektownej wygranej różnicą bramek wyprzedził bielszczan.

Lubawianie w niedzielę zagrają na parkiecie mistrza Polski Piasta i o punktową zdobycz łatwo nie będzie. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.