Sześć goli w hicie kolejki. Wicelider pokazał moc [WIDEO]

Hit 11. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy nie trzymał w napięciu do samego końca. Constract Lubawa dość szybko pokazał, że jest mocniejszym zespołem i pewnie zwyciężył w Poniecu z GI Malepszy Arth Soft Leszno (5:1). Można już obejrzeć skrót meczu.

Mateusz Domański
Wynik hitowego spotkania już w drugiej minucie otworzył Chano z Constractu Lubawa. Umiejętnie wykorzystał błąd rywali, po czym spotkanie się wyrównało. Było widać, że mierzą się dwa zespoły z czołówki tabeli.

GI Malepszy Arth Soft Leszno szukał szans na doprowadzenie do wyrównania, ale na niewiele się to zdało. Zespół z Wielkopolski był nieskuteczny w ataku. Poza tym lubawianie dobrze bronili.

W dziewiątej i dziesiątej minucie wicelider tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy wyprowadził kolejne dwa ciosy. Najpierw trafił Jakub Raszkowski, a potem Maciej Jankowski.

Potem padły jeszcze dwa gole. Dla Constractu trafili Tomasz Kriezel i Adriano Lemos. Honorową bramkę dla gospodarzy wywalczył z kolei Kacper Konopacki.