Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Potężne zmiany w Białymstoku. Prezes mówi o ogromnych korzyściach

Spore zmiany zaszły w białostockim futsalu. MOKS Słoneczny Stok już w pełni przekształcił się w Jagiellonię. - Na pewno korzyści zarówno marketingowe, jak i wizerunkowe są ogromne - przekonuje prezes futsalowej "Jagi".

Mateusz Domański
Mateusz Domański
MOKS Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok Materiały prasowe / Damian Przestrzelski / MOKS Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
MOKS współpracę z Jagiellonią nawiązał już jakiś czas temu, ale dopiero od niedawna futsalowy ośrodek funkcjonuje pod nazwą Jagiellonia Białystok. Radości z tego faktu nie kryje prezes Krzysztof Kożuszkiewicz.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nasz klub się rozwija. Wszystko zawdzięczamy poprzedniemu Prezesowi. Nowy sztab ludzi zarządzających i od spraw organizacyjnych to również nowa energia oraz nowe pomysły. Nasi poprzednicy i my po prostu zrobiliśmy kolejny ważny krok pod kątem wizerunkowym oraz sportowym. Trochę to wszystko zajęło, ale ostatecznie wszystko udało się dograć - powiedział szef futsalowej "Jagi" w rozmowie z futsalekstraklasa.pl.

Kożuszkiewicz jest przekonany, że nawiązana kooperacja pozwoli rozwijać białostocki futsal. - Różne rozmowy prowadziliśmy już od dawna. Zmiana nazwy to konsekwencja rozszerzenia takiej współpracy. Przede wszystkim Jagiellonia Białystok dzięki wieloletniej historii ma już zbudowaną markę. Jest ona znana w całej Polsce, a to może nam pomóc w rozwoju klubu - dodał.

- Na pewno korzyści zarówno marketingowe, jak i wizerunkowe są ogromne. Ich pełne możliwości zobaczymy z czasem. Pierwsze co rzuca się w oczy to wspomniany fakt zbudowanej już marki, dzięki niej łatwiej rozmawiać z potencjalnymi sponsorami czy partnerami. Im bardziej rozpoznawalny klub oraz jego nazwa, tym większe grono odbiorców - podsumował prezes.

Wszystkie mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Czytaj także:
Fenomenalny wolej zawodnika Widzewa Łódź (wideo)
Beniaminek bez szans w meczu z liderem. "To inny wymiar graczy"

ZOBACZ WIDEO: Pamiętasz serbską gwiazdę?! 35-latka zachwyca urodą


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×