Trener Clearex Chorzów tłumaczy się po klęsce

Grający o odzyskanie mistrzowskiej korony Rekord Bielsko-Biała nie miał litości dla mającego swojego problemy Clearexu Chorzów. - Po przerwie brakło sił - przyznał trener gości Rafał Krzyśka.

Michał Piegza
Mirosław Miozga Materiały prasowe / Clearex Chorzów / Na zdjęciu: Mirosław Miozga
Futsaliści Clearexu Chorzów byli świadomi, że w Bielsku-Białej w potyczce z Rekordem czeka ich trudne zadanie, ale klęski 0:8 nie spodziewali się.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

Pomimo wysokiej porażki kilka ciepłych słów w kierunku swoich podopiecznych skierował opiekun chorzowskiej drużyny Rafał Krzyśka. - To kolejne spotkanie, w którym nie mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników. Takie mecze pokazują, że mamy silną kadrę. Kto wchodzi w miejsce nieobecnych, nie gra źle. 1. połowa pokazała, że byliśmy w stanie postawić się Rekordowi. Po przerwie brakło sił. Środowy mecz z Jagiellonią odcisnął piętno na nas. Szkoda, że nie zdobyliśmy gola. Rekord był zdecydowanie lepszy - przyznał trener w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa.

- Zabrakło w drużynie kilku graczy, ale nie ma co umniejszać sukcesu Rekordu. Staraliśmy grać na tyle, na ile potrafiliśmy. Wiedzieliśmy, że będzie trudno - dodał zawodnik Clearexu Szymon Łuszczek.

W dużo lepszym nastroju byli trener i zawodnicy Rekordu. - Dominowaliśmy, mieliśmy mecz pod kontrolą. W 1. połowie nasza gra mogła wyglądać lepiej, ale ogólnie jestem zadowolony z tego, co prezentuje moja drużyna. Mieliśmy sporo szans na kolejne bramki. W pierwszej rundzie mieliśmy problem z defensywą, teraz wszystko to wygląda bardzo dobrze - stwierdził Chus Lopez, opiekun bielskiej drużyny.

Kolejne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy już w środę. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.