Puchar Polski w futsalu. Wyniki pierwszych półfinałów

Za nami pierwsze mecze półfinałowe Pucharu Polski w futsalu. W hicie tej fazy rozgrywek remis. W potyczce Constractu z Rekordem padły cztery gole. W drugim spotkaniu Jagiellonia 2:1 ograła Red Dragons.

Michał Piegza
zdjęcie poglądowe WP SportoweFakty / Kamil Krukiewicz / zdjęcie poglądowe
Niewiele wiadomo po pierwszych półfinałach rozgrywek Pucharu Polski w futsalu. Los skojarzył wicelidera i lidera Fogo Futsal Ekstraklasy.

Pierwsze spotkanie rozegrano w Lubawie. Do przerwy padły dwie bramki, po jednej dla każdej ze stron. Po przerwie na kolejne trafienie kibice czekać musieli do 36. minuty. Trafili bielszczanie. Gospodarze walczyli do końca i w ostatniej minucie Jakub Raszkowski uratował remis. Przed rewanżem w połowie kwietnia w Bielsku-Białej wszystko jest możliwe.

Podobnie wygląda sytuacja w drugiej parze. Tutaj jednak w nieco lepszej sytuacji jest Jagiellonia. Białostoczanie podejmowali Red Dragon Pniewy i w potyczce prowadzili już dwoma golami. Gracze Czerwonych Smoków złapali jednak kontakt bramkowy i przed drugim spotkaniem nie stoją na straconej pozycji.

Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:1)