21 sekund od przedłużenia nadziei. Ta bramka będzie im się śnić po nocach [WIDEO]

Bardzo niewiele brakowało, by GI Malepszy Arth Soft Leszno doprowadził do trzeciego pojedynku o brązowy medal Fogo Futsal Ekstraklasy. W samej końcówce rewanżowego starcia sytuację Piasta Gliwice uratował Breno Rosa.

Mateusz Domański
Breno Rosa został bohaterem Piasta Twitter / Futsal Ekstraklasa / Breno Rosa został bohaterem Piasta
Gdy do zakończenia drugiego meczu o III miejsce Fogo Futsal Ekstraklasy Piast Gliwice - GI Malepszy Arth Soft Leszno pozostawało niespełna 30 sekund, a na tablicy wyników widniał rezultat 2:1 dla leszczynian, wydawało się, że będziemy mieli jeszcze jedną konfrontację tych dwóch ekip.

Na 21 sekund przed końcem rywalizacji do wyrównania doprowadził jednak Breno Rosa (zobacz poniżej). To oznaczało, że dojdzie do dogrywki.

Lepiej weszli w nią leszczynianie. W 44. minucie trafił Douglas Neutzling, co sprawiło, że zespół ze stolicy Wielkopolski znów zyskał wiarę w to, iż pozostanie w grze o brązowy medal, a o wszystkim zadecyduje trzecie spotkanie.

Nadzieje leszczynian niedługo później legły w gruzach. W 45. minucie wyrównał Sebastian Szadurski, a potem trafili jeszcze Rafael Cadini oraz Breno Rosa, ustalając wynik spotkania na 5:3. Taki rezultat oznaczał oczywiście koniec marzeń leszczynian. Brązowy medal trafił na konto Piasta.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Prezydent Napoli potwierdził. "Jest wolnym człowiekiem, dziękuję mu"