Rekord Bielsko-Biała dwukrotnie zagrał z mistrzem Węgier

Za wicemistrzem Polski w futsalu Rekordem Bielsko-Biała dwa mecze sparingowe z mistrzami Węgier Haladas VSE. Obie potyczki na swoją korzyść rozstrzygnął zespół prowadzony przez Chusa Lopeza.

Michał Piegza
Futsaliści Rekordu i Constractu Materiały prasowe / Paweł Mruczek / Futsaliści Rekordu i Constractu
Nabierają tempa przygotowania do sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy. Wicemistrzowie Polski Rekord Bielsko-Biała ma za sobą dwie potyczki kontrolne z mistrzem Węgier Haladas VSE.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

Z obu spotkań polski zespół wyszedł obronną ręką. W pierwszej potyczce do przerwy prowadził węgierski zespół 4:3, ale po zmianie stron gole zdobywali już tylko wybrańcy Chusa  Lopeza.

Rekord Bielsko-Biała - Haladas VSE Szombathelyi 6:4 (3:4)
6:4 - Matheus 33'

Jeszcze lepiej Rekord zaprezentował się w drugim spotkaniu. W nim wynik został ustalony już do przerwy. Bielszczanie prowadzili dwoma golami po pięciu minutach. Rywale złapali kontakt, ale gospodarze chwilę później zdobyli trzecią bramkę.

Rekord Bielsko-Biała - Haladas VSE Szombathelyi 3:1 (3:1)
1:0 - Seidler 4'
2:0 - Lutecki 5'
2:1 - Kovacs 9'
3:1 - Korsunov 11'

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Reprezentant Polski zagra w BSF ABJ Bochnia!