Cud, miód i maliny! Świetnie huknął z rzutu wolnego [WIDEO]

W ramach czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy doszło do starcia GI Malepszy Arth Soft Leszno - AZS UW Darkomp Wilanów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:1. Ozdobą tego meczu były w zasadzie obie bramki.

Mateusz Domański
Piękny gol Jeana Carlosa Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piękny gol Jeana Carlosa
Futsalowe pojedynki zazwyczaj dostarczają wielu bramek. Tym razem było jednak inaczej. Podczas konfrontacji GI Malepszy Arth Soft Leszno - AZS UW Darkomp Wilanów padły tylko dwa trafienia.

Pierwsze z nich w 23. minucie zapisał na swoim koncie Jakub Kąkol. Ten zawodnik pokonał bramkarza mocnym uderzeniem z większej odległości. Był to naprawdę ładny strzał.

W 35. minucie nadeszła odpowiedź. Wówczas wilanowianie sprytnie przechytrzyli przeciwników.

Gdy gospodarze oczekiwali na rozegranie rzutu wolnego, Jean Carlos podbiegł do piłki, po czym uderzył silnie i skutecznie. To trafienie niewątpliwie zasługuje na wyróżnienie.

Zmagania zakończyły się remisem 1:1. To niespodzianka, bo wyraźnym faworytem byli miejscowi.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)