Widzew Łódź bez litości. Jagiellonia Białystok wciąż bez zdobyczy

Po przerwie na dwa mecze reprezentacji Polski do gry wrócili zawodnicy Fogo Futsal Ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu 5. kolejki Widzew Łódź pokonał Jagiellonię Białystok 6:2.

Michał Piegza
Jagiellonia Białystok Materiały prasowe / Damian Przestrzelski / Jagiellonia Białystok
Po udanych spotkaniach reprezentacji Polski w futsalu w eliminacjach do mistrzostw świata (dwa zwycięstwa z Belgią) do walki wrócili zawodnicy Fogo Futsal Ekstraklasy.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Pierwszy mecz 5. serii rozegrano w Łodzi. Widzew do tej pory mógł się pochwalić jedną wygraną i jednym remisem. Jagiellonia bardzo źle weszła w sezon, przegrała wszystkie potyczki.

Sytuacja białostoczan nie uległa zmianie. Drużyna z Podlasia jedynie w 1. połowie była w stanie nawiązać równorzędną walkę z gospodarzami. Widzew prowadził 2:1.

Po zmianie stron łodzianie stopniowo odjeżdżali rywalom, ostatecznie wygrali 6:2. Dzięki trzem punktom Widzew w Fogo Futsal Ekstraklasie awansował na 7. miejsce.

Piątkowe spotkanie 5. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy:

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 6:2 (2:1) Marciniak 11', 15', Jefferson 23', 28', Krzempek 38', Krawczyk 40' - Kozłowski 13', Łabieniec 38'

16. Clearex Chorzów 4 0 8:26 0 0 4

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

"Znowu będzie bal", czyli kulisy meczu kolejki ligi futsalu (wideo)

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)