Oddał strzał z połowy boiska. Gdzie był bramkarz?! [WIDEO]

Drużyna GI Malepszy Arth Soft Leszno pokonała Jagiellonię Białystok w meczu dziewiątej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:3. Jedno z trafień było totalnie kuriozalne.

Mateusz Domański
Gol z połowy boiska YouTube / Futsal Ekstraklasa / Gol z połowy boiska
Sporo działo się w starciu GI Malepszy Arth Soft Leszno - Jagiellonia Białystok. Wynik rywalizacji dość niespodziewanie otworzyła drużyna przyjezdna. Później jednak pełną kontrolę nad spotkaniem przejęli gospodarze.

Do przerwy leszczynianie prowadzili 2:1. Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy na zaskakujące uderzenie zdecydował się Daniel Gallego.

Kolumbijczyk oddał strzał ze środka boiska. Chyba nikt nie przypuszczał, że po chwili piłka zatrzepota w siatce! Totalnie zaspał w tej sytuacji bramkarz Jagiellonii Kamil Ulman.

Ostatecznie gospodarze wygrali ten mecz 8:3. Bramki dla GI Malepszy Arth Soft Leszno zdobywali Jakub Kąkol 18, 40, Rajmund Siecla 20 (k), Daniel Gallego 21, 36, Kamil Ulman 25 (s), Albert Betowski 27, a także Fryderyk Maciejewski 40. Dla Jagiellonii trafiali zaś Jakub Kąkol 14 (s), Jakub Kozłowski 30 oraz Mateusz Łabieniec 37.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Ulga Kosty Runjaicia. "Czasami taki styl jest ok."
"Stój za tym, co słuszne, nawet jeśli oznacza to stanie w samotności". El Ghazi został sam

Jakub Kąkol 18, 40, Rajmund Siecla 20 (k), Daniel Gallego 21, 36, Kamil Ulman 25 (s), Albert Betowski 27, Fryderyk Maciejewski 40

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)