Bez niespodzianek w Fogo Futsal Ekstraklasie. Dwucyfrówka Widzewa Łódź

Dwa mecze i dwa bezproblemowe zwycięstwa gospodarzy. Nie było niespodzianek w piątkowych spotkaniach Fogo Futsal Ekstraklasy. Swoje potyczki wygrały drużyny Widzewa Łódź i BSF ABJ Bochnia.

Michał Piegza
BSF ABJ Bochnia Materiały prasowe / BSF ABJ Bochnia
Na cztery dni rozłożone zostały mecze 14. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. W piątek niespodzianek nie było.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Do Bochni przyjechał, wciąż czekający na pierwsze zwycięstwo w sezonie, beniaminek Sośnica.

Drużyna BSF ABJ konsekwentnie realizuje cel, jakim jest awans do play-off. Drużyna z Małopolski nie dała szans rywalom, wygrywając 7:3.

Gospodarze od początku uzyskali przewagę, do przerwy prowadzili dwoma golami. Po zmianie stron uciekli na kolejne dwa i w lidze umocnili się na 8. pozycji. Sośnica jest już pewna, że przerwę zimową spędzi na dnie tabeli.

Nie poprawił swojej sytuacji Clearex. Chorzowianie w wyjazdowej potyczce w Łodzi z Widzewem spisywani byli na straty. Goście niewiele zrobili, aby zagrozić bardzo dobrze radzącym sobie w sezonie gospodarzom.

Już do przerwy Widzew prowadził 4:1. W 2. części wyższość łodzian nie podlegała dyskusji. Potyczka ostatecznie zakończyła się wygraną miejscowych 11:3.

14. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

BSF ABJ Bochnia - Sośnica Gliwice 7:3 (4:2)
Cabalceta 1', 20', Stanisław Krawiec 10 (s), Pedro Pereira 17, 33, Sebastian Leszczak 34, Wojciech Przybył 39 – Michał Tkacz 5, Paweł Barański 13, Konrad Podobiński 31.

Widzew Łódź - Clearex Chorzów 11:3 (4:1)
Krawczyk 2', 2', 32', 33', Freitas 13', 34', Jefferson 16', Krzempek 28', 34', May 36', Portugal 40' - Brocki 9', Seget 35', Kostorz 39'

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.