Mistrz Polski znalazł pogromcę!

W Lubawie spotkali się dwaj ostatni mistrzowie Polski w futsalu, którzy ze świetnej strony pokazali się w Lidze Mistrzów. Constract doznał pierwszej porażki w sezonie, przegrywając z Piastem Gliwice 1:2.

Michał Piegza
O piłkę walczą gracze Rekordu i Constractu Materiały prasowe / Joanna Adamska / O piłkę walczą gracze Rekordu i Constractu
We wtorek rozpoczęła się 15. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. W środę rozegrano ostatnie spotkanie 14. serii. Potyczka Constractu z Piastem została przełożona ze względu na grę lubawian w Elite Round Ligi Mistrzów.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W przypadku wygranej Konstruktorzy byliby pewni mistrzostwa jesieni. Do przerwy było sporo emocji, ale gole nie padły.

Chwilę po zmianie stron wynik gry otworzył Pedro Oliveira. Piast odpowiedział po czterech minutach bramką Alexa Gonzaleza.

Decydująca dla losów meczu była 36. minuta. Wówczas Piast zdobył drugą bramkę, a jej autorem ponownie był Gonzalez. W nerwowej końcówce gospodarzom nie udało się wyrównać. Lubawianie doznali pierwszej porażki w sezonie.

16. Sośnica Gliwice 15 3 19:63 0 3 12

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Utytułowany zespół coraz bliżej spadku. "Zobaczymy, co się wydarzy"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)