Beniaminek odwrócił losy meczu i zmartwił rywala

W Fogo Futsal Ekstraklasie we wtorek zakończyła się 26. kolejka. W Przemyślu Eurobus do przerwy przegrywał z AZS-em Darkomp Wilanów, ale potyczkę wygrał.

Michał Piegza
Na zdjęciu futsaliści Red Dragons Pniewy i GI Malepszy Arth Soft Leszno Materiały prasowe / Joanna Adamska / Na zdjęciu futsaliści Red Dragons Pniewy i GI Malepszy Arth Soft Leszno

W sobotę i niedzielę rozegrano większość spotkań Fogo Futsal Ekstraklasy. We wtorek 26. kolejka została dokończona.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Gospodarze Eurobus szanse na awans do ósemki na krótko przed finiszem mają iluzoryczne. W lepszej sytuacji przed spotkaniem byli Akademicy z Warszawy. Miejscowi do przerwy mieli problem, przegrywali 1:2. W 2. części gry AZS Darkomp odwrócił losy spotkania, w krótkim czasie zdobył dwa gole i sięgnął po trzy punkty.

Obecnie zespół z Przemyśla do 8. w lidze Legii traci sześć punktów, co na cztery kolejki przed końcem sezonu zasadniczego wydaje się różnicą nie do odrobienia. Do pięciu punktów, po 26. serii wzrosła strata Akademików z Warszawy.

26. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Eurobus Przemyśl - AZS UW Darkomp Wilanów 3:2 (1:2) Bruninho 12', 25', Pawlak 23' - Jarosław Zmijewskyj 7', Moustapha Diakite 20'