Czwarty do brydża. Komplet półfinalistów Fogo Futsal Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Na zdjęciu futsaliści Red Dragons Pniewy i GI Malepszy Arth Soft Leszno
Materiały prasowe / Joanna Adamska / Na zdjęciu futsaliści Red Dragons Pniewy i GI Malepszy Arth Soft Leszno
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę w Fogo Futsal Ekstraklasa rozstrzygnęła się rywalizacja w ostatnim ćwierćfinale. W trzecim spotkaniu GI Malepszy Arth Soft Leszno po dogrywce pokonał Dremana Opole Komprachcice.

W sobotę poznaliśmy pierwszych trzech półfinalistów play-off Fogo Futsal Ekstraklasy. Zgodnie z oczekiwaniami awans do strefy medalowej wywalczyły zespoły Constraktu Lubawa, Rekordu Bielsko-Biała i Piasta Gliwice.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Najbardziej zacięta rywalizacja toczyła się w czwartej parze. Po jednym meczu wygrały zespoły GI Malepszy Arth Soft Leszno i Dremana Opole Komprachcice.

O wszystkim zadecydowało niedzielne starcie w Lesznie. Wynik gry otworzyli gospodarze, którzy do przerwy prowadzili 2:1.

Po zmianie stron to goście zdobyli dwie bramki, ale prowadzenia nie dowieźli do końcowej syreny. Leszczynanie wyrównali na pięć minut przed końcem.

W dogrywce miejscowi zagrali skuteczniej od przeciwników. W każdej z części dokładali po jednej bramce. Dreman odpowiedział jednym golem. Ostatecznie GI Malepszy Arth Soft zwyciężył 7:4 i w półfinale zmierzy się z Constractem Lubawa.

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Dreman Opole Komprachcice 7:4 (3:3, 2:1) Daniel Gallego 10', 17', Oleksandr Kolesnykov 35', 47', 48', Jakub Molicki 41', 42' - Deyvisson 11', 27', Denis Blank 29', Vadym Ivanov 50'

Stan rywalizacji: 2:1. Awans do półfinału: GI Malepszy Arth Soft Leszno.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: z piłką robią cuda. To po prostu trzeba zobaczyć

Czytaj także: Znamy drugiego beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy Poznaliśmy trzech półfinalistów play-off Fogo Futsal Ekstraklasy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Constract Lubawa zostanie mistrzem Polski?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)