Czas zacząć walkę o brąz. Będzie powtórka z zeszłego roku?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice
zdjęcie autora artykułu

O brązowy medal w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy powalczą drużyny GI Malepszy Arth Soft Leszno i Piasta Gliwice. Pierwszy pojedynek tych ekip już 18 maja (sobota).

W tym artykule dowiesz się o:

18 maja ruszą zmagania o trzecie miejsce w Fogo Futsal Ekstraklasie. Tego dnia o godz. 19:00 rozpocznie się starcie GI Malepszy Arth Soft Leszno - Piast Gliwice.

Co ciekawe, to właśnie te dwie drużyny walczyły o brązowe medale rozgrywek również w poprzednim sezonie. Wówczas lepiej spisali się podopieczni Orlando Duarte.

Czy w tym sezonie będzie podobnie? Taki scenariusz jest możliwy, bo notowania gliwiczan stoją wyżej niż leszczynian. Należy jednak pamiętać, że GI Malepszy Arth Soft jest całkiem silną drużyną i nieprzypadkowo znalazł się w TOP4.

Rywalizacja o brąz powinna zagwarantować bardzo dużo emocji. Śmiało można sobie wygospodarować trochę czasu, by śledzić zmagania tych dwóch ekip. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą detale.

Rewanżowy mecz o III miejsce odbędzie się 25 maja w Gliwicach.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także: Siedem chudych lat. PKO Ekstraklasa czeka na polskiego króla strzelców Kiedyś znał go każdy w Polsce. Nie uwierzysz, czym się dziś zajmuje

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty