Koniec hiszpańskiej przygody. Polak wraca do kraju

Jakub Raszkowski zakończył hiszpańską przygodę. Futsalowy klub CD UMA Antequera poinformował o przedwczesnym rozwiązaniu kontraktu z Polakiem.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Jakub Raszkowski Facebook / Club Deportivo Universidad de Málaga / Jakub Raszkowski
Zawodnik Constractu Lubawa przybył do Hiszpanii na początku stycznia. W tym czasie CD UMA Antequera zajmowała pierwsze miejsce w Segunda Division i miała duże szanse na awans bezpośredni.

Trzy remisy, a potem trzy porażki, zniweczyły te plany. Klub z Andaluzji spadł poniżej AD Sala 10 Zaragoza, lecz nadal istnieje możliwość awansu do Primera Division poprzez baraże dla drużyn z miejsc 2-5.

O dalsze sukcesy zespół będzie rywalizować bez Jakuba Raszkowskiego. Hiszpański klub poinformował o "porozumieniu ws. rozwiązania kontraktu" polskiego zawodnika.

Przekazano również, że Raszkowski "został wypożyczony z KS Constract Lubawa z możliwością przedłużenia umowy, co jednak ostatecznie nie doszło do skutku".

Komunikat ws. Raszkowskiego wydał także lubawski klub.

"Przez ostatnie pół roku spędzał wolny czas na hiszpańskich plażach, ale dziś wrócił do Lubawy! Jakub Raszkowski po półrocznym wypożyczeniu do CD UMA Antequera wraca do naszego zespołu i w przyszłym sezonie będzie występował w barwach KSC!" - czytamy.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także:
Siedem chudych lat. PKO Ekstraklasa czeka na polskiego króla strzelców
Kiedyś znał go każdy w Polsce. Nie uwierzysz, czym się dziś zajmuje

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×