Jest liderem Red Dragons Pniewy. Wprost mówi o tym, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Red Dragons Pniewy
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Red Dragons Pniewy
zdjęcie autora artykułu

Mateusz Kostecki to jeden z liderów ekstraklasowego Red Dragons Pniewy. Wiadomo już, gdzie ten zawodnik będzie występował w kolejnym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy.

W tym artykule dowiesz się o:

Mateusz Kostecki w tym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy strzelił 22 gole. Tym samym był najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny Red Dragons Pniewy. Śmiało można go określać mianem lidera pniewskiej ekipy.

Dobre występy Kosteckiego nie umknęły uwadze innych klubów. Zawodnik otrzymywał oferty z różnych ośrodków, jednak uznał, że nie chce zmieniać otoczenia.

- Nie ma tematu odejścia w mojej głowie. Zostaję w Red Dragons Pniewy. Wiem jednak, że temat odejść z klubu jest ostatnio dość głośny - powiedział Kostecki w programie "Futsalowe rozmowy".

Wiadomo, że w następnym sezonie w barwach Red Dragons zabraknie takich zawodników jak German Romero, Yvaaldo Gomes, a także Adrian Skrzypek. Wszyscy byli mocnymi ogniwami zespołu z Wielkopolski.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także: Siedem chudych lat. PKO Ekstraklasa czeka na polskiego króla strzelców Kiedyś znał go każdy w Polsce. Nie uwierzysz, czym się dziś zajmuje

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)